Stavební materiály

Nově nabízíme stavební materiály:

Pórobeton Termalica -

 Pórobeton Termalica je materiál, ze kterého můžete postavit prakticky jakýkoli typ stěn, od vnější stěny počínaje, přes vnitřní stěny nosné a příčkami konče. Systém nabízí roumanitou škálu rozměrů, vyznačuje se vysokou účinností. Umožňuje rychlou a efektivní stavbu stěn uložením materiálu na tenkovrstvé lepidlo či maltu. Výsledné stěny jsou charakterizovány jak dokonalou přesností, tak tepelnou izolací, která má pozitivní vliv na náklady spojené s vytápěním objektu.

Skladem máme tvárnice v těchto rozměrech:

  • 50  x 249 x 599 mm
  • 100 x 249 x 599 mm
  • 120 x 249 x 599 mm
  • 200 x 249 x 599 mm
  • 240 x 249 x 599 mm

Baumit Ratio Glatt - 

Jednovrstvá lehčená sádrová strojově zpracovatelná omítka s hlazeným povrchem pro interiéry. Pytel 30 kg.

Baumit vyrovnávač nasákovosti -  

Vodou ředitelný základní nátěr pod materiály se sádrovým pojivem při silně nebo nerovnoměrně nasákavém podkladu. Kbelík 10 kg.

Baumit Betón kontakt

Pytel 20 kg.

Lepidla Soudal:

PROFI-FLEX - stavební lepidlo

Mrazuvzdorné cementové lepidlo pro profesionální lepení obkladu a dlažeb vystavených zvýšenému namáhání. Vynikající přídržnost k většině podkladu, výborná přilnavost na nesavé povrchy, vysoká pevnost v tahu i v tlaku, se sníženým skluzem, pro interiér i exteriér, nehořlavé. Splňuje požadavky EN 12004 pro třídu C2T.

TILE-FLEX - lepidlo na obklady a dlažby

Mrazuvzdorné cementové lepidlo se sníženým skluzem na obklady a dlažby. Vhodné pro exteriér i interiér včetně lepení na podlahy s teplovodním vytápěním.

ETICS-FLEX - fasádní stěrkový tmel

Stěrkový a lepicí tmel na bázi cementu pro tvorbu základní vrstvy nebo lepení izolantu při realizaci zateplovacích systémů. Vhodný pro plošné vyrovnávání stavebních povrchů.

Dále nabízíme různé PUR pěny, silikóny, tmely, akryláty a další stavební materiál.

 

PřílohaVelikost
PDF icon Akční ceník 55.79 KB